reklama

Burmistrz Dęblina z absolutorium!

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz Dęblina z absolutorium! - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Z DĘBLINABurmistrz Dęblina Roman Dariusz Bytniewski uzyskał jednogłośne absolutorium za wykonanie budżetu miasta za 2025 rok. Decyzję podjęto podczas sesji Rady Miasta Dęblin, a wszyscy obecni radni opowiedzieli się za przyjęciem uchwały.
reklama

Przed głosowaniem radni zapoznali się z raportem o stanie miasta Dęblin oraz sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2025 rok. Dokumenty stanowią podstawę corocznej oceny działalności władz samorządowych oraz stopnia realizacji zadań zaplanowanych na dany rok.

Raport o stanie miasta i sprawozdanie budżetowe zostały wcześniej pozytywnie zaopiniowane przez komisje Rady Miasta Dęblin. Pozytywną ocenę dotyczącą wykonania budżetu wydała również Regionalna Izba Obrachunkowa.

Udzielenie absolutorium oznacza, że rada pozytywnie oceniła sposób realizacji ubiegłorocznego budżetu. To jedno z najważniejszych rozstrzygnięć podejmowanych przez samorząd w ciągu roku, podsumowujące wykonanie dochodów i wydatków oraz realizację inwestycji i innych zadań finansowanych z budżetu miasta.

Jednogłośny wynik głosowania potwierdził akceptację radnych dla prowadzonej polityki finansowej oraz sposobu zarządzania miejskimi finansami w 2025 roku.

reklama
reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
logo