Nauczyciele oraz pracownicy szkoły skierowali do pani dyrektor pełne wzruszenia słowa wdzięczności, podkreślając, że przez ponad dwie dekady była nie tylko sprawnym i odpowiedzialnym menedżerem oświaty, ale przede wszystkim człowiekiem pełnym empatii, życzliwości i otwartości.
W podziękowaniach zwrócono uwagę na ogrom pracy wykonanej przez Katarzynę Słabik podczas 23 lat pełnienia funkcji dyrektora. To czas licznych zmian, wyzwań i sukcesów, które przyczyniły się do rozwoju szkoły oraz stworzenia miejsca przyjaznego uczniom, nauczycielom, rodzicom i wszystkim pracownikom.
- Dziękujemy za mądre zarządzanie szkołą, zaufanie, którym obdarzała Pani współpracowników, motywowanie do rozwoju oraz tworzenie atmosfery wzajemnego szacunku i współpracy. Dzięki Pani profesjonalizmowi, wytrwałości i determinacji nasza szkoła stała się miejscem, z którego możemy być dumni - napisali przedstawiciele grona pedagogicznego i pracowników szkoły.
Szczególne miejsce w podziękowaniach zajęły słowa uznania za empatię i wrażliwość pani dyrektor. Współpracownicy podkreślili, że zawsze znajdowała czas dla drugiego człowieka zarówno w chwilach sukcesów, jak i w momentach wymagających wsparcia. Wielu z nich zaznaczyło, że zawdzięcza jej nie tylko cenne doświadczenie zawodowe, ale również ważne życiowe lekcje.
Na serdeczne życzenia odpowiedziała również sama Katarzyna Słabik. - Z całego serca dziękuję za tak piękne i niezwykle wzruszające słowa. To dla mnie ogromna przyjemność i wielki zaszczyt z Wami pracować. Kłaniam się Wam nisko i życzę wspaniałego urlopu, spokoju i zasłużonego odpoczynku - napisała, dziękując swoim współpracownikom za wspólnie spędzone lata.
Wyrazy uznania i wdzięczności są dowodem, że 23-letnia praca Katarzyny Słabik pozostawiła trwały ślad nie tylko w historii Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim, ale przede wszystkim w pamięci i sercach całej społeczności szkolnej.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.