Wydarzenie zgromadziło przyjaciół oraz członków formacji, która od 13 lat pielęgnuje lokalne tradycje muzyczne i ludowe. Nie zabrakło wzruszeń, wspomnień oraz wspólnego świętowania.
Szczególnym elementem jubileuszu była oprawa muzyczna przygotowana przez zespół. Czerniczanki z Kapelą wykonały znane i lubiane piosenki biesiadne, a także utwory napisane specjalnie z okazji jubileuszu swoich kolegów. Wyjątkową atmosferę dopełniła tradycyjna przyśpiewka weselna "Ciotka z Czernica", która wywołała uśmiechy i gromkie brawa wśród uczestników uroczystości.
- Jeszcze raz składamy Jubilatom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, miłości, wzajemnego szacunku i wielu kolejnych lat przeżytych razem! - życzą członkowie zespołu Czerniczanki z Kapelą.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.