Dęblinianie pamiętają o tych, którzy walczyli za Polskę Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja Burmistrz Miasta Dęblin wraz z radnymi: Renatą Grążką, Ryszardem Gruszczyńskim i Grażyną Szczepańską oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu Anną Iwanek złożyli symboliczne znicze w miejscach pamięci narodowej na terenie naszego miasta. (...)
Dęblinianie pamiętają o tych, którzy walczyli za Polskę Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja Burmistrz Miasta Dęblin wraz z radnymi: Renatą Grążką, Ryszardem (...)