Helena Majek, Helena Moryc i Magdalena Chechłacz z zaszczytnymi tytułami! Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Miejska Biblioteka Publiczna - Filia Wiślana wyróżniła swoich najaktywniejszych czytelników. Uroczystość była okazją do podsumowania roku 2025 oraz nagrodzenia osób, które w minionych dwunastu miesiącach sięgnęły po największą liczbę książek. (...)
Helena Majek, Helena Moryc i Magdalena Chechłacz z zaszczytnymi tytułami! Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Miejska Biblioteka Publiczna - Filia Wiślana wyróżniła (...)