Izabela Kulik już dwa lata na stołku. Jak ocenisz jej dokonania? Mijają dwa lata od wyborów samorządowych, które w gminie Ułęż przyniosły zmianę na stanowisku wójta. W drugiej turze głosowania dotychczasową władzę Barbary Pawlak zastąpiła Izabela Kulik, kandydatka Komitetu Wyborczego Wyborców „Nasza Gmina Stabilna i Nowoczesna”. Uzyskała 719 głosów i wygrała (...)
Izabela Kulik już dwa lata na stołku. Jak ocenisz jej dokonania? Mijają dwa lata od wyborów samorządowych, które w gminie Ułęż przyniosły zmianę na stanowisku wójta. (...)