Trzecioklasiści z Dęblina pielgrzymowali po komunii Uczniowie klas trzecich z parafii Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie wraz z rodzicami, wychowawcami, katechetką Agnieszką Agatką oraz księdzem proboszczem Andrzejem Kanią uczestniczyli w wyjątkowej pielgrzymce do miejsc szczególnie ważnych dla duchowego dziedzictwa Podlasia i diecezji siedleckiej. (...)
Trzecioklasiści z Dęblina pielgrzymowali po komunii Uczniowie klas trzecich z parafii Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie wraz z rodzicami, wychowawcami, katechetką Agnieszką (...)