Dzień Samorządu w Stężycy. Były podziękowania, medale, dyplomy (zdjęcia) 27 maja przypadał Dzień Samorządu Terytorialnego. W Wisełce w Stężycy spotkali się pracownicy jednostek samorządu, radni, sołtysi oraz pracownicy urzędu. (...)
Dzień Samorządu w Stężycy. Były podziękowania, medale, dyplomy (zdjęcia) 27 maja przypadał Dzień Samorządu Terytorialnego. W Wisełce w Stężycy spotkali się pracownicy jednostek samorządu, (...)