Zadaniem uczestników było wykonanie autorskiej fotografii potrawy przygotowanej podczas zajęć praktycznych w szkolnej pracowni gastronomicznej. Uczniowie najpierw przygotowali wyjątkowe dania, wykazując się wiedzą, precyzją i pomysłowością, a następnie uchwycili efekty swojej pracy na zdjęciach. Konkurs pozwolił zaprezentować nie tylko ich talenty kulinarne, ale również wrażliwość artystyczną i umiejętność tworzenia atrakcyjnych kompozycji fotograficznych.
Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Orłowska. Drugie miejsce zdobyli Daniil Popov oraz Hanna Sitnik, natomiast trzecie miejsce przypadło Igorowi Ciołkowi.
Wyróżnienia za udział w konkursie otrzymali: Konrad Stefaniak, Julia Czerska, Ines Graczyk, Daria Sowa, Julia Drózd oraz Patryk Siedlecki.
Organizatorzy pogratulowali wszystkim uczestnikom zaangażowania, kreatywności i wysokiego poziomu przygotowanych prac. Konkurs „Kulinarne Migawki” stał się okazją do rozwijania pasji gastronomicznych i fotograficznych oraz pokazania, że sztuka kulinarna może być również inspiracją do tworzenia wyjątkowych obrazów.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.